اردوگاه فروش

SalesBootcamp
IMG_4259

 

 

در هر کسب و کاری، فروش آن بخشی است که برای سازمان درآمدزایی می کند. هر چقدر سازمانی از نظر تولید و تکنولوژی  پیشرو باشد، اهداف مالی اش چالش برانگیز باشد و تفکر تیم مدیریتی اش رو به جلو باشد اما ساز و کار درستی برای فروش وجود نداشته باشد تمامی این تلاش ها در نهایت بی فایده خواهد بود.

با توجه به اهمیت بالای واحد فروش در سازمان ها، یونیلیور ایران برنامه “اردوگاه فروش” را با هدف افزایش آگاهی دانشجویان از نحوه کارکرد واحد فروش طراحی کرده است.

اردوگاه فروش رویدادی دو روزه است که در آن دانشجویان اطلاعات جامعی درباره واحد فروش یونیلیور کسب می کنند. پس از ثبت نام بر روی وبسایت، دانشجویان منتخب برای این رویداد دو روزه به دفتر یونیلیور دعوت خواهند شد. در روز اول رویداد دانشجویان با بخش های مختلف واحد فروش یونیلیور آشنا شده و می توانند سوالات خود را از تیم فروش یونیلیور بپرسند. همچنین با شرکت در فعالیت های تیمی توانایی های کار تیمی خود را بهبود می بخشند. در روز دوم دانشجویان منتخب در یک شبیه سازی واقعی از فروش شرکت خواهند کرد تا تجربه ای ملموس تر از فروش در دنیای واقعی کسب کنند.

دانشجویان رشته های مهندسی صنایع، مدیریت و MBA هدف اصلی این برنامه را تشکیل می دهند.

لطفا توجه داشته باشید که ظرفیت این برنامه محدود است و اولویت در میان افراد واجد شرایط با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند. پس اگر علاقمند به آشنایی با واحد فروش یونیلیور هستید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

  Unilever2017 ©