آشنایی با یونیلیور

about our history-01

تاریخچه

یونیلیور فعالیت تجاری خود را از دهه 1880 آغاز کرد و امروز با تکیه بر این تاریخچه‌ی منحصربفرد است که مسیر تجاری خود را به روشنی می‌شناسد.

چشم‌انداز امروز یونیلیور این است که به همه کمک کند تا شاداب به نظر برسند، احساس خوبی داشته باشند و از زندگی بهره بیشتری ببرند. این موارد نشان‌ می‌دهد یونیلیور چه درک و شناختی از مشتریان و شیوه‌ی زندگی آنها در قرن بیست و یکم دارد. اما ماهیت این رسالت، مسیری را شکل می دهد که ریشه در تاریخچه‌ی یونیلیور دارد.

در دهه 1890 ویلیام هسکت لیور، موسس لیور براس، ایده‌های خود را در زمینه‌ی تولید صابون آفتابی مکتوب کرد. محصول نوآورانه‌ی او در پاکیزگی و بهداشت انگلستان ویکتوریایی، انقلابی را به پا کرد و پس از آن بود که پاکیزگی و ارتقای سطح سلامتی و اهمیت به جذابیت فردی، به امری عادی و معمول برای زنان بدل شد و این تغییر زندگی را در نگاه مصرف‌کنندگان محصولات ما بسیار لذت‌بخش‌تر و ارزش‌مندتر ساخت.

نکته‌ی قابل توجه این جاست که توجه و تعهد به تحقق رویای بهداشت همگانی، مدتها قبل از آن بود که “رسالت و ماموریت ” برای شرکت‌ها تعریف شود اما این ایده‌ها همواره در قلب تجارت یونیلیور تپیده‌ است.

یونیلیور یک شرکت منحصربه‌فرد با تاریخچه‌ای غنی و آینده‌ای درخشان است. ما برای رشد پایدار و تعامل اجتماعی برنامه‌های روشنی داریم.

 

  Unilever2017 ©