تفکر مالی

FinancialMind
ideatraphy pic-01

برنامه تفکر مالی، پروژه ای در زمینه توجه به استعدادها در حوزه مالی از سوی یونیلیور ایران می باشد. هدف این برنامه بالا بردن میزان آگاهی دانشجویان مالی دانشگاه‌های برتر کشور از نحوه کارکرد واحد مالی، بالا بردن توانایی‌های آن‌ها از طریق کیس های واقعی و مشاوره دادن به آن‌ها جهت انتخاب مسیر شغلی مناسب می باشد.

اگر دانشجوی مالی ای هستید که می‌خواهید بدانید واحد مالی یک شرکت بین‌المللی نظیر یونیلیور چگونه کار می کند، برای پیوستن به باشگاه تفکر مالی از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

 

 

این برنامه شامل دو بخش اصلی می باشد:

  • یک روز با یونیلیور
  • آکادمی
 
1
تفکر مالی – یک روز با یونیلیور در این بخش از برنامه تفکر مالی، دانشجویان مالی این فرصت را خواهند داشت تا   در برنامه ای یک روزه همراه تیم مالی یونیلیور باشند. دانشجویان ابتدا با ثبت نام در وبسایت به باشگاه تفکر مالی می پیوندند و پس از آن دانشجویان منتخب برای گذراندن یک روز با مدیران مالی شرکت به دفتر یونیلیور دعوت می شوند. انتخاب دانشجویان برای حضور در این دوره بر اساس ظرفیت موجود خواهد بود. در این روز، دانشجویان ضمن اینکه یک کیس واقعی مالی را حل می کنند، با مدیران بخش‌های مختلف واحد مالی به بحث و گفتگو پرداخته و زیر مجوعه های بخش مالی یونیلیور را شناخته، مسئولیت ها و نحوه کار آنها را می آموزند و می‌توانند سؤالات خود در زمینه مالی را از مدیران مالی یونیلیور بپرسند. در این برنامه یک روزه فعالیت‌هایی مربوط به کار تیمی نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شده تا مهارت های ارتباطی آنان تقویت گردیده و برای حضور در محیط های کاری آماده شوند.    
fm-academy
تفکر مالی – آکادمی  درقسمت آکادمی، سمینارهایی در حوزه مالی در دو دانشگاه منتخب برگزار خواهد شد و مدیران تیم مالی یونیلیور با حضور در این سمینارها در مورد موضوعات مختلف مالی صحبت می کنند.
 
  Unilever2017 ©