فرصتهای شغلی

career pic-01

برنامه رهبران آینده یونیلیور UFLP

فکر پیدا کردن کار بعد از گذراندن دوران سخت تحصیل در شرایط رکود، نگران کننده است .فارغ‌التحصیلان اغلب تا دو سال بعد از پایان تحصیل، مشغول به کار نمی‌شوند یا معمولا کاری که به آن مشغول‌اند با علایق و مهارت‌های آنها هم راستا نیست. آیا این دغدغه‌ی شما هم هست؟

یونیلیور سعی دارد که به افراد با استعداد بها دهد و آنها را به جایگاهی که شایسته‌ی آن هستند برساند. اگر شما فکر می کنید یکی از این افراد مستعد و با پشتکار هستید و فرصت‌های کاری موجود برای شما جذاب نیست، یونیلیور برنامه‌ی رهبران آینده را برای شما طراحی کرده است. در این برنامه بعد از طی کردن فرایند دقیق ارزیابی با استانداردهای جهانی، بهترین‌های شما در یونیلیور استخدام می شوند و بعد از گذراندن آموزش‌های بین المللی، گردش شغلی در زمینه‌های مرتبط کاری و مراحل  بازارزیابی، برای سمت‌های مدیریتی یونیلیور آماده می شوند . عجیب نیست اگر از این برنامه شگفت‌زده شده باشید .

حال اگر در شرف فارغ‌التحصیلی از مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد هستید و یا فارغ التحصیل شده اید و تا 2 سال سابقه کار دارید، می‌توانید برای ورود به این برنامه ثبت نام کنید.  پس فرصت را از دست ندهید:

دپارتمان های پذیرنده برای UFLP عبارت‌اند از:

واحد فروش، مالی، مارکتینگ، منابع انسانی، زنجیره تامین

 

برای ثبت نام در برنامه رهبران آینده یونیلیور، داشتن کارت پایان خدمت سربازی برای آقایان الزامی است.

uflp

برنامه کارآموزی یونیلیور ULIP

یکی از نیازهایی که دانشجویان برای ورود به عرصه‌ی کار با آن دست به گریبان‌اند نداشتن تجربه‌ای عملی‌ست از آن‌چه که در کلاس‌های درس به صورت تئوری آموخته‌اند. اگر دانشجویان بتوانند موضوعاتی را که در کلاس آموزش می‌بینند و یا در کتاب می‌خوانند از نزدیک لمس کنند، قطعا مطالب را بهتر و عمیق‌تر درک خواهند کرد. در این صورت آموخته‌ها در ذهن دانشجو نقش می‌بندند و علاوه بر آن دانشجو با چالش‌های واقعی در زمینه‌ی تحصیلی‌ خود آشنا می‌شود.

خوشبختانه برای پاسخ به این نیاز، یونیلیور با استانداردهای بین‌المللی خود برنامه‌ی کارآموزی برای دانشجویان در حال تحصیل فراهم کرده است. اگر مشـتاق هستید که تجربه‌ای واقعی از دانشـی که آمـوخته‌اید داشـته باشـید، می‌تـوانید از این موقعیـت اسـتفاده کنید. هر دانشـجوی با اسـتعدادی این فرصت را دارد تا 3 ماه در یونیلور به عنوان کارآموز روی یک پروژه‌ی واقعی کار کند.

اگر سال سوم مقطع کارشناسی و یا سال اول مقطع کارشناسی ارشد هستید، این فرصت را از دست ندهید و ثبت نام کنید:

 

دپارتمان های مقصد برای ULIP عبارتند از :

مالی، مارکتینگ، منابع انسانی، زنجیره تامین، آی تی

ulip
  Unilever2016 ©