سان لایت

این محصول در اواخر دوره انگلستان ویکتوریایی، یکی از اولین محصولات یونیلیور بود و از نظر بسته بندی و برند، بهترین صابون در دنیا به حساب می‌آمد. موسس یونیلیور، ویلیام هسکت لیور اولین صابون سان لایت را در بریتانیا در سال 1885 ، زمانی که کشور از فقر زیاد و عدم سلامت عمومی در رنج […]

بیشتر بخوانید

کامفورت

به عنوان نرم کننده لباس در سراسر دنیا در دسترس است و در انواع مختلفی از جمله “اتوکشی آسان” و “سفید درخشان” تولید می‌شود و در بعضی بازارها تحت عناوین Molto و Yomos  به فروش می رسد. کامفورت به عنوان اولین نرم‌کننده‌ی لباس در سال 1969 میلادی در انگلستان تولید و به بازار عرضه شد.

بیشتر بخوانید

امو

امو یک برند جهانی بین شوینده‌هاست که در زمینه تولید فناوری لکه‌بری تمرکز دارد و به شکل‌های زیر در دسترس است: مایع‌های شستشو، کپسول‌ها، پودر، قرص و کیسه‌های معطر. این محصولات در دمای پایین هم عمل می‌کنند و با نام پرسیل در برخی بازارها به فروش می‌رسند.

بیشتر بخوانید

سیف

میلیون‌ها نفر در بیش از 50 کشور دنیا از محصولات سیف برای تمیزکردن آشپزخانه، دستشویی، کف زمین و سایر سطوح استفاده می‌کنند. این محصولات به شکل‌های مختلفی عرضه می‌شوند: کرم، اسپری، ژل، دستمال مرطوب و مایعات. در بازارهای مختلف این برند با عنوان Jif و Viss نیز عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید

دامستوس

این محصول هر نوع جرم شناخته شده را از بین می برد.

بیشتر بخوانید
  Unilever2017 ©